کارمندان دولت

درباره ما

هولدینگ پارس پندار نهاد را بهتر بشناسید!

گروه بین المللی پارس پندار نهاد در سال ۱۳۸۷ به مدیریت جناب آقای دکتر ماکان آریا پارسا، با تمرکز بر دسته های آموزش، پژوهش، مشاوره کسب و کار و داوری و شماره ملی ۳۸۳۹۰ در شهر اصفهان تاسیس گردید.
هدف از تاسیس این مجموعه ارایه خدمات فوق، در بسترهای اطلاعات در قالب یک طرح ایده محور بوده است و همواره سعی بر این داشته تا خدمات ویژه‌ایی به افراد VIP و vVIP ارائه دهد.

گروه بین المللی پارس پندار نهاد در طول فعالیت خود خدمات و برند های گوناگونی به کشور معرفی کرده است که میتوانید خلاصه ایی از آن‌ها را در بروشور شرکت مشاهده نمایید.

دریافت کاتالوگ هولدینگ پارس پندار نهاد

گروه بین المللی پارس پندار نهاد به فردایی می نگرد که کلیه نیازهای آموزشی، مهارتی، مشاوره کسب و کار و هر آنچه هر شهروند برای پیشرفت و ارتقا خود و سازمان خود به آن نیازمند است را با کیفیتی شایسته و مطابق با جدیدترین متد مرتفع سازد. قرار گرفتن در راس برند اول خدمات آموزشی، مشاوره، کسب و کار، تولید محتوا، آموزش مجازی، الکترونیکی و پژوهشی در کل کشور یکی از آرمان هایی بود که ما در سر داشتیم و برای رسیدن به آن روزانه تلاش کردیم.

در حال حاضر قدمی بلند تر برداشته‌اییم و به دنیای بین‌الملل چشم دوخته‌اییم. گروه بین المللی پارس اولین برندی است که اقدام به ارائه خدمات آموزشی به جامعه بین الملل نموده است. جالب است بدانید کلیه مدارکی که از برند های زیر مجموعه ما صادر میگردند.

 

ما برای خود ماموریتی داریم

  • تربیت و ارتقا سطح دانش منابع انسانی سازمان ها و بهبود عملکرد
  • ورود به حوزه های جدید علوم و فناوری، عضویت در مجامع بین المللی
  • ایجاد فرصت برای نیرو های جوان و اشتغال زایی در سطح کشور
  • درآمدزایی و ارز آوری جهت رونق کسب و کار کشور و بهبود رکود اقتصادی