• 04 فوریه 2020 - 11:51

نوزدهمین همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان بهمن 99

هولدینگ پارس پندار نهاد به مدیریت جناب آقای دکتر میثم شکری ساز بعد از دریافت دو گواهینامه رعایت حقوق مصرف کننده در سال های 96 و 97، موفق به دریافت تندیس نقره ای رعایت حقوق مصرف کنندگان برای سومین سال متوالی شده است، در مراسمی که با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت  ، جناب آقای دکتر تابش برگزار گردید ، این تندیس پر افتخار به هولدینگ پارس پندار نهاد به عنوان برترین مجموعه در زمینه خدمات آموزشی اعطا گردید.

جشنواره اوقات فراغت با اجرای موسیقی زنده رستاک حلاج در 4 دی 1398 در اصفهان برگزار گردید

هولدینگ پارس پندار نهاد با همکاری وزارت ورزش و جوانان استان اصفهان در تاریخ ۴ دی ماه ۱۳۹۸ اقدام به برگزاری جشنواره ای تحت عنوان جشنواره برترین های اوقات فراغت اصفهان، به منظور تجلیل از برترین های جوانان اوقات فراغت نمود. بخش دوم این جشنواره برترین های اوقات فراغت، شامل اجرای زنده موسیقی خواننده جوان آقای رستاک حلاج برای عموم افراد بود. شایان ذکر است 2000 نفر در این اجرای زنده حضور داشتند.

سمینار بزرگ امید

سمینار بزرگ امید با بیش از “۱۸۰۰ ” شرکت کننده از سراسر ایران در ٢۶ اردیبهشت ماه ٩٨ توسط تیم قدرتمند هولدینگ پارس به ریاست دکتر میثم شکری ساز موفقیت برگزار شد.

دومین اجلاس ملی مدیریت و کارآفرینی

به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، «دومین اجلاس ملی مدیریت و کارآفرینی کشور» با همکاری مراکز متعدد علمی و پژوهشی و همچنین حضور رسانه‌های برتر ملی و کشوری در روز نهم اسفندماه سال 1397 در اصفهان برگزار شد. این هم‌اندیشی ملی مصادف بود با جشن چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی. به همین مناسبت علاوه بر حضور ۱۰ ها چهره موفق مدیریت و کارآفرینی از ۴۰ فرهیخته علمی و موفق کارآفرینی کشور که مطابق با مدل کارآفرینی و جهادی اجلاس و به صورت رایگان مورد ارزیابی قرار گرفته‌اند، در این رویداد تقدیر گردید.

اجلاس ملی چهرهای ماندگار مدیریت و کارآفرینی کشور

مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، در سه‌شنبه ۱۵ اسفندماه ۱۳۹۶ میزبان برگزاری اولین «اجلاس ملی چهرهای ماندگار مدیریت و کارآفرینی کشور» بود.
اولین اجلاس جهرهای ماندگار در جهت ارج نهادن به تلاش های مدیران و کارآفرینان برتر کشور در راستای حمایت از کارآفـرینی و نیز تشـویق واحدها و بنگاههای تجاری و اقتصادی در راستای تولید و ارائه خدمات و کالاهای با کیفیت به مشـتریان برگـزار شـد. همچنین شورای سیاستگذاری اجلاس بنا داشت واحدهای صنعتی او خدماتی را در حوزه های ذیل ارزیابی نمـوده و در صـورت تایید و کسـب امتیازات لازم از واحدهای برتر در قالب اهدای تندیس و تقدیرنامه “چهره های مـاندگار مـدیریت و کارآفـرینی سال 1396” تجلیل به عمل آورد.